הגינה הביתית

תכשירי ®EM מתאימים לשימוש גם בגינת הבית, לעציצים או האדניות במרפסת, לגינת הירק, לעצי הפרי, פרחי הנוי, השיחים, העצים, המדשאות וכדומה.

הצמחים, בכל סביבת גידול שתהיה, מושפעים מאוד מסביבת החיידקים שבבית השורשים שלהם וגם מאלו שנמצאים על עלוותם.

בריאות הצמח, השיגשוג שלו, עוז הצבע הירוק שלו ויופי פריחתו – כל אלו מושפעים מאוד מבריאותו ומהמאזן המיקרוביולוגי שמקיף אותו.

אם אתם מגדלים בשיטות מתקדמות כהידרופוניקה או אקוופוניקה, יש לכם גינת ירק או נוי על הגג, או שקירות ביתכם מכוסים בירוק חי – מוצרי ®EM יסייעו לכם לקבל צמחים משגשגים, יפים ובריאים. ®EM מתאים למצעי פרלייט, קוקוס, טוף וכמובן גם למצע המסורתיים המכילים קומפוסט מועשר בהומוס.

אני מציעים מיגוון תכשירי ®EM לגינון ביתי ולנוי:

EM-אדמה

תכשיר פרוביוטי המכיל חיידקים ופטריות מועילים, התומכים בפוריות ובבריאות הקרקע. בכדי שהחיידקים שב-®EM יבטאו את מלוא הפוטנציאל שלהם, הם זקוקים למזון איכותי, ולכן, התכשיר EM-אדמה מתאים לקרקעות בהן יש כבר דישון טבעי (קומפוסט, זבלים, הומוס תולעים וכדומה) או מספיק חומר אורגני באדמה (שאריות גזם או עלים שנושרים ומתפרקים באופן טבעי).

EM-יבולים

דשן איכותי המכיל גם חיידקים ופטריות מועילים. רציתם גם להנות מהשימוש ב-®EM וגם לספק לחיידקים ולצמח את המזון לו הם זקוקים – הדשן EM-יבולים יספק לכם בדיוק את זה. במידה ורק חפצתם בדשן טבעי ואיכותי, מדוע שלא תבחרו כבר בתכשיר שמכיל גם פרוביוטיקה איכותית לקרקע ולצמח?

EM-בוקאשי

תכשיר פרוביוטי גרגירי, המכיל תרביות ®EM שמבוססות במצע מוצק ששומר עליהן ומסייע להטמעה מיטבית בקרקע. הבוקאשי הינו תכשיר מעולה לערבוב בתערובת השתילה לעציצים ולפיזור בעת הכנת הקרקע, לשימוש לפני שתילה או זריעה וגם במהלך עונת הגידול.

EM-בוקאשי הינו גם תוסף מצויין לקומפוסטר שלכם, בין אם אתם משתמשים בקומפוסטר פלסטיק או סתם עורמים את השאריות האורגניות שלכם בחצר. השימוש ב-®EM-בוקאשי בערימת הקומפוסט יאיץ את פירוקה, יפחית משמעותית מפגעי ריח וגם ישדרג את איכות הקומפוסט.

EM-איתנים ו 5-EM

ביוסטימולנטים טבעיים שמעוררים בצמח מנגנוני הגנה טבעיים בפני מזיקים ומחלות וכן את חיזוק רקמות הצמח וחיוניותו. התכשירים מכילים את תרביות ®EM המוכרות בשילוב מיצויים צמחיים ומיוצרים לפי מתכון ושיטת ייצור יפנים מסורתיים. EM5 ו EM-איתנים הינם תכשירים לריסוס על עלוות הצמח ועל הנוף שלו (חלק הצמח שמעל לפני האדמה). אנו כמובן ממליצים להשתמש בהם כטיפול משלים לשימוש בEM-אדמה או EM-יבולים בקרקע.