הגינה הביתית

תכשירי ®EM מתאימים לשימוש גם בגינת הבית, לעציצים או האדניות במרפסת, לגינת הירק, לעצי הפרי, פרחי הנוי, השיחים, העצים, המדשאות וכדומה.

הצמחים, בכל סביבת גידול שתהיה, מושפעים מאוד מסביבת החיידקים שבבית השורשים שלהם וגם מאלו שנמצאים על עלוותם.

בריאות הצמח, השיגשוג שלו, עוז הצבע הירוק שלו ויופי פריחתו – כל אלו מושפעים מאוד מבריאותו ומהמאזן המיקרוביולוגי שמקיף אותו.

אם אתם מגדלים בשיטות מתקדמות כהידרופוניקה או אקוופוניקה, יש לכם גינת ירק או נוי על הגג, או שקירות ביתכם מכוסים בירוק חי – מוצרי ®EM יסייעו לכם לקבל צמחים משגשגים, יפים ובריאים. ®EM מתאים למצעי פרלייט, קוקוס, טוף וכמובן גם למצע המסורתיים המכילים קומפוסט מועשר בהומוס.

תכשירי ®EM לגינון ביתי ולנוי:

EM אדמה

תכשיר פרוביוטי המכיל חיידקים ופטריות מועילים, התומכים בפוריות ובבריאות הקרקע. בכדי שהחיידקים שב-®EM יבטאו את מלוא הפוטנציאל שלהם, הם זקוקים למזון איכותי, ולכן, התכשיר EM-אדמה מתאים לקרקעות בהן יש כבר דישון טבעי (קומפוסט, זבלים, הומוס תולעים וכדומה) או מספיק חומר אורגני באדמה (שאריות גזם או עלים שנושרים ומתפרקים באופן טבעי).

EM יבולים

דשן איכותי המכיל גם חיידקים ופטריות מועילים. רציתם גם להנות מהשימוש ב-®EM וגם לספק לחיידקים ולצמח את המזון לו הם זקוקים – הדשן EM-יבולים יספק לכם בדיוק את זה. במידה ורק חפצתם בדשן טבעי ואיכותי, מדוע שלא תבחרו כבר בתכשיר שמכיל גם פרוביוטיקה איכותית לקרקע ולצמח?

EM בוקאשי ביוצ'אר

תכשיר פרוביוטי גרגירי, בשחרור איטי המכיל את תרביות ®EM. להכנת הקרקע לפני שתילה וזריעה, ולערבוב בתערובת השתילה בעציצים.

בוקאשי ביוצ'אר הינו גם תוסף מעולה להאצת תהליך הפירוק, להפחתת מפגעי ריח ולשדרוג התוצר המתקבל. בתכשיר משתמשים בתהליכי בוקאשי-קומפוסט.

EM-5

ביוסטימולנט טבעי המעורר בצמח מנגנוני הגנה טבעיים בפני מזיקים ומחלות וכן את חיזוק רקמות הצמח וחיוניותו. מכיל תרביות ®EM, בתוספת חומץ ואלכוהול, בשילוב מיצויים צמחיים ומיוצר לפי מתכון ושיטת ייצור יפני מסורתי. EM-5 נועד לריסוס על עלוות הצמח. מומלץ להשתמש כטיפול משלים לשימוש בEM-אדמה או EM-יבולים בקרקע.

EM איתנים

ביוסטימולנט טבעי המעורר בצמח מנגנוני הגנה טבעיים בפני מזיקים ומחלות וכן את חיזוק רקמות הצמח וחיוניותו. מכיל תרביות ®EM בשילוב מיצויים צמחיים ומיוצר לפי מתכון ושיטת ייצור יפני מסורתי. EM-איתנים נועד לריסוס על עלוות הצמח. מומלץ להשתמש כטיפול משלים לשימוש בEM-אדמה או EM-יבולים בקרקע.