אודות

EM ישראל (אי.אם ישראל) הוקמה בשנת 2009 על-ידי אשר מימון מתוך חזון להבראה והשבה לאיזון של כל המערכות האקולוגיות הסובבות אותנו ברמה המיקרוביאלית.

אשר, בעברו הרחוק מהנדס חשמל ואלקטרוניקה (עסק בפיתוח שבבים בהיי-טק למשך מספר שנים בחברת סטארט-אפ ברעננה), רס"ן במילואים (בדימוס), פעיל אקולוגי והולך ותיק בדרך הרוחנית.  

אשר מימון

פעילות EM בישראל מתחלקת למספר ענפים מרכזיים:

EM ישראל (אי.אם ישראל) – הנציגות הרשמית והזכיין של חברת ®EM העולמית (EMRO  – EM Research Organization) בישראל. זו מנהלת את ממשק הפעילות של ®EM אל מול חברת האם היפנית ואל מול מפיצי ®EM ברחבי העולם, וכן יוזמת ומקדמת את המשך הפיתוח של טכנולוגיית ®EM בתחומים נוספים (שימוש אישי ובסביבת הבית, שיקום וניקוי נחלים וגופי מים, טיפול בשפכים ועוד).

EM ZOO (אי.אם זו בע"מ) – ענף הפעילות המרכז את השימוש בטכנולוגיית ®EM בכל הקשור בבעלי חיים וסביבת גידולם. שותפים בתחום זה הם שי גור-אריה, מומחה להזנה וממשק של בעלי חיים עם ותק של מעל ל-40 שנה בתחום, בארץ ובעולם; וחברת י.ח.ד מדיוני בע"מ, חברה משפחתית המייצרת, מייבאת ומשווקת מזון וציוד למגוון רחב של חיות מחמד ובעלי חיים. כיום זו מנוהלת על-ידי איתי מדיוני, בנו של דני מדיוני, מייסד החברה.

פעילות אי.אם זו בע"מ הינה בכל הקשור לבעלי החיים (חיות המשק, המחמד והנוי, דבורים ועוד), סביבת הגידול שלהם ותוצרתם. ראה דפים – המשק החי / חיות מחמד.

כל מוצרי אי.אם זו בע"מ מאושרים על-ידי השירותים הווטרינריים, כמו גם תהליך הייצור והמפעל שלנו השוכן במושב טל שחר.

EM ארץ (אי.אם ארץ) – ענף הפעילות המרכז את השימוש בטכנולוגיית ®EM בכל הקשור בחקלאות צמחית וקרקע. שותף בתחום זה הוא רפאל רודמן, מדריך אורגני ותיק, ממקימי הארגון לחקלאות אורגנית ומתלמידיו הישירים של מריו לוי ז"ל. רפי הינו מגדל אורגני מזה כ-30 שנה וניסיונו הרב והמגוון (בארץ ובעולם) מחבר אותו באופן ברור לחזון של השימוש במוצרי ®EM למען השבת החיים לאדמות החקלאיות בארץ ישראל.

פעילות אי.אם ארץ הינה בחקלאות הצמחית (בקרקע ובמצעים שונים), בנוי ובגינון, בטיהור ובשיקום קרקעות ממזהמים, בייצור קומפוסט וכדומה. ראה דפים – חקלאות / הגינה הביתית.

כל מוצרי ®EM לחקלאות ולגינון בעלי אישור אורגני (או בהליך רישוי מתקדם) של משרד החקלאות, אנו חברים בארגון לחקלאות אורגנית והמפעל שלנו, השוכן במושב תלמי יוסף בחבל שלום, מאושר לפי תקן ISO 9001.