דף הבית                    עוד על  EM                     מוצרים             English
           חקלאות           
         גינון         
             סביבה             
      בריאות האדם      
   מידע נוסף  
  שאלות נפוצות  
   מיזמים בישראל   
   על EM בתקשורת   
           קישורים           
             אודות             
           צור קשר           
 
 
 

מי אנחנו?


חברת EM ישראל מוקמת בימים אלו בישראל מתוך רצון להציע פתרונות חדשניים ויוצאי דופן לטיפול בבעיות אקולוגיות ידועות, וכן, להציע יישומים ייחודיים לשמירה ולטיפול בבריאות האדם ולתחום הבנייה האקולוגית.

החברה הוקמה מתוך ההבנה העמוקה של משמעות הטיפול בבעיות אקולוגיות ידועות באמצעות מיקרואורגניזמים יעילים - השימוש בייצור החי הקטן ביותר על פני האדמה לטובת השיקום הנחוץ. הפוטנציאל בגישה זו הוא כביר עצם ההבנה שאם ניגשים לפתרון הבעיה מהרמה הבסיסית ביותר - כמו הפירמידה הנשענת על בסיס רחב יותר - כך גם למערכת אקולוגית נתונה יהיה בסיס רחב שלא ייתן לה יותר לקרוס. כשהבסיס חזק ומאוזן - כל מה שנשען עליו חזק ומאוזן!

אין מערכת אקולוגית שאין בבסיסה מיקרואורגניזמים - כך בנוי הטבע. אם רק ניגש לשם ונתחיל להפעיל את "רצף הדומינו" בעזרת מיקרואורגניזמים יעילים - אין אפשרות שהמערכת לא תחזור לאיזון.

Asher Maimon photo

החברה הוקמה על ידי אשר מימון מרעננה, יליד שנת 1970, בוגר הנדסת חשמל ואלקטרוניקה מטעם אוניברסיטת תל-אביב. בשנת 2002, לאחר מספר שנות עבודה בתחום ההיי-טק, החליט אשר לפרוש מהמקצוע ולחפש כיוונים יצירתיים על מנת לסייע לבני האדם לחיות חיים מאוזנים יותר ובהרמוניה רבה יותר עם הטבע (ועם עצמם). את טכנולוגיית EM הוא הכיר במרכז "עץ החיים" שבאריזונה, ארה"ב, שם עבר התמחות בת שנה של חקלאות אורגנית-טבעונית-רוחנית (ללא חומרי הדברה, ללא דשנים מהחי ועם גישה הוליסטית לצומח ולאדמה). מרכז "עץ החיים" הינו מרכז המקיים סדנאות ללימוד טכנולוגיה זו ולאחר הבנת הפוטנציאל הטמון בגישה זו לפתרון בעיות אקולוגיות שונות, החליט אשר להביא שיטה זו לישראל. חיזקה אותו העובדה שטכנולוגיית EM כבר קיימת בכל כך הרבה ארצות בעולם ועל השימוש בה יש כל כך הרבה דו"חות מחקריים חיוביים ומפתיעים - מה שאומר שהטכנולוגיה כבר הוכיחה את עצמה מעל כל צל של ספק וכל מה שיש לעשות כעת זה להתאים אותה לאקולוגיה הישראלית ולבני האדם בישראל.על חברת EM העולמית:
(EMRO - EM Research Organization)

מתוך הבנת מצב האקולוגיה והחקלאות בעולם כיום ויחד עם זאת הבנת הפוטנציאל מרחיק הלכת של מוצריה - נוקטת EMRO בדרכים רבות לשלב את טכנולוגיית EM בפרוייקטים אקולוגיים שונים ברחבי העולם. מייסד הטכנולוגיה, פרופ´ היגה, מבקר בעוד ועוד ארצות בעולם מתוך רצון לסייע לפתור בעיות אקולוגיות שונות ולספק מזון בריא יותר ועשיר תוך כדי שימור הסביבה.

חברת EM העולמית נוקטת גם בצעדים פילנטרופיים גרידא במידה והמצב מחייב זאת. החברה תרמה אלפי ליטרים של EM-1 לעם התאילנדי לאחר הצונאמי שפקד אותו וזאת לטובת מניעה של התפשטות מחלות מההצטברות הרבה של הגופות במקום.


tsunami photo 1 tsunami photo 2 tsunami photo 3החברה תרמה כמויות רבות של EM-1 לעיר ניו-אורלינס לאחר סופת ההוריקן "קתרינה" שתקפה אותה ושפגעה בה קשות - וזאת לטובת התמודדות עם רקבונות ועובש שצצו בכל עבר עכב הרטיבות הרבה.

סיפור ידוע שניתן לקרוא עליו בהרחבה בספר Our Future Reborn (נכתב ע"י פרופ´ היגה) מספר על החקלאות בצפון קוריאה שקרסה בשנת 1996 עכב צרוף נסיבות נוראי של מחלות ושטפונות. נציגי החברה העולמית מיפן, שהוזמנו על ידי שליט המדינה קים ג'ונג היל על מנת לסייע במצב, למרות ניגודי האידאולוגיה שלהם ושל השלטון בארץ זו, משכנו את רכושם הפרטי (!) על מנת להגיע לצפון קוריאה מוכנים לפרוייקט בקנה מידה כל כך גדול, ואכן, לאחר שנתיים החקלאות בארץ זו "קמה שוב על רגליה".


חברת EM העולמית בוחרת את שותפיה (מפיצי הטכנולוגיה בעולם) בקפידה רבה. מפיציה הם אירגונים עם מטרה ירוקה או ממשלות - הרצון הבסיסי הוא להפיץ את השיטה ואת הטכנולוגיה לכל דורש, במחיר לכל כיס, וזאת על מנת להיטיב עם הטבע הסובב אותנו. על סמך עקרון זה הוקמה גם חברת EM ישראל.>> בחזרה לראש העמוד